pepe72 napisał(a):

Myślę, że do zimy żadnych transferów OUT nie będzie.
Po pierwsze nie wiadomo w jakim stanie są nasze nowe nabytki, po drugie nie po to Wisła buduje "głębię składu" by się pozbywać "pierwszych rezerwowych".
Zwłaszcza, że rezerwy mocno dołują.
|
Trudno nazwać Sukiennickiego "głębią składu" przy jego aktualnej formie. "Pierwszym rezerwowym" to on obecnie jest tylko i wyłącznie z powodu braku alternatyw. Jeśli ci nowi skrzydłowi potrafią prosto kopnąć piłkę, to Sukiennicki raczej długo u nas nie powącha murawy.