Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24690
Stary 17.08.2025, 09:36
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że do zimy żadnych transferów OUT nie będzie.
Po pierwsze nie wiadomo w jakim stanie są nasze nowe nabytki, po drugie nie po to Wisła buduje "głębię składu" by się pozbywać "pierwszych rezerwowych".
Zwłaszcza, że rezerwy mocno dołują.
Trudno nazwać Sukiennickiego "głębią składu" przy jego aktualnej formie. "Pierwszym rezerwowym" to on obecnie jest tylko i wyłącznie z powodu braku alternatyw. Jeśli ci nowi skrzydłowi potrafią prosto kopnąć piłkę, to Sukiennicki raczej długo u nas nie powącha murawy.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując