wolfy napisał(a):

A jakie ma alternatywy? Aktualnie jest Duarte, Kuziemka, Baniowski i Sukiennicki.
Podejrzewam że jak wszystkie trzy transfery wypalą to Sukiennicki przestanie wchodzić nawet na zmianę. Nigdy u Jopa nie miał wysokich notowań.
|
Ja się odnosiłem do składów, które podał Drozd. W rezerwowym podał np. Baniowskiego, który przegrywa rywalizację z Sukiennickim.
A co do tych nowych to nie wiem kiedy realnie będą się nadawać do gry, więc chcąc nie chcąc Sukiennicki będzie brany pod uwagę.