Patryko napisał(a):

|
No to niech sobie w PP wychodzi skład mający w głowie zapieprzanie i zwycięstwo, ale złożony z Olejarek i Sukiennickich.
|
Nie potrafisz się konkretnie odnieść? Tylko pieprzysz o Olejarkach. Ci z wymienionego przeze mnie składu mają wcale nie grać? Bo się komuś uroiło że "odpuszczamy PP".
Jeżeli przyjdą do nas te chłopy o których jest ostatnio głośno to nie wiadomo czy Duda się załapie do gry nie mówiąc o Kuziemce. Czy wtedy mogą WALCZYĆ w PP, czy "niech sobie grać"?
Tak będzie wyglądał drugi skład:
Letkiewicz.
Giger : Coley : Łasicki : Gjurcic
Zimerman : Igbepeme : Omić : Bozić
Baniowski : Kawała
Dla porównania pierwszy tak:
Broda
Leliveld : Biedrzycki : Kutwa : Krzyżanowski
Kuziemka : Carbo : Duda : Duarte
Erthaler : Rodado
Nie widzę tu ani Sukiennickiego ani Olejarki. Więc o czym Ty piszesz?