Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24682
Stary 16.08.2025, 12:39
Patryko napisał(a):Wyświetl post
No to niech sobie w PP wychodzi skład mający w głowie zapieprzanie i zwycięstwo, ale złożony z Olejarek i Sukiennickich.
Nie potrafisz się konkretnie odnieść? Tylko pieprzysz o Olejarkach. Ci z wymienionego przeze mnie składu mają wcale nie grać? Bo się komuś uroiło że "odpuszczamy PP".

Jeżeli przyjdą do nas te chłopy o których jest ostatnio głośno to nie wiadomo czy Duda się załapie do gry nie mówiąc o Kuziemce. Czy wtedy mogą WALCZYĆ w PP, czy "niech sobie grać"?

Tak będzie wyglądał drugi skład:

Letkiewicz.
Giger : Coley : Łasicki : Gjurcic
Zimerman : Igbepeme : Omić : Bozić
Baniowski : Kawała

Dla porównania pierwszy tak:

Broda
Leliveld : Biedrzycki : Kutwa : Krzyżanowski
Kuziemka : Carbo : Duda : Duarte
Erthaler : Rodado


Nie widzę tu ani Sukiennickiego ani Olejarki. Więc o czym Ty piszesz?
Ostatnio edytowane przez Drozd : 16.08.2025 o godz. 12:48.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując