Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24680
Stary 16.08.2025, 10:04
doktor granat napisał(a):Wyświetl post
sofascore.com - tam są bogate statystyki piłkarzy, oczywiście pytanie czy to wiarygodna strona, ja oczywiście nie widziałem grajka no i nie liczyłem mu dryblingów i innych.
Jak Ci się chce to przejrzyj.
Markus stary durniu, ekspercie od siedmiu boleści może zobaczmy na boisku z kim mamy do czynienia, a potem się cieszmy albo nie.
Jak tam Omrami twój przedmiot westchnień z niedalekiej przeszłości?
Granat, nie wiem czy jesteś stary czy młody (stawiam na to drugie), ale pisząc w ten sposób pokazujesz, że prawdziwym durniem jesteś tu Ty.

Bo tylko dureń może wmawiać, że chciałem odejścia od sprowadzania Hiszpanów z ich niższych lig na rzecz sprowadzania akurat takich zawodników jak Omrani. I że to oni, a nie ludzie pozyskani z niższych lig tej Hiszpanii, Francji, Holandii czy Włoch byli obiektem moich westchnień jako gracze idealni dla Wisły.

Boisz się, że młode orły takie jak Sukiennicki będą mieć dalej do składu, jeśli zapowiadane obecnie transfery tych obcokrajowców dojdą do skutku? Super, o to właśnie chodzi, to byłoby świetną nowiną dla Wisły!
Ostatnio edytowane przez Markus : 16.08.2025 o godz. 11:35.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując