Drozd napisał(a):

Czy ten skład który podałem jest absolutnie rezerwowy? 
Takie same teksty czytałem o Leliveldzie. Jeżeli przyjdą chłopy, które grały w cywilizowanych ligach to samą kulturą taktyczną zniszczą pierwszoligowych przeszkadzaczy.
I co to za tekst "niech sobie grają"? Przez takie debilne podejście staczaliśmy się w coraz większą dupę. Ledwo pare meczów wygraliśmy i znowu jest ochota żeby sobie coś odpuścić. Pojmij że nie da się tak grać. Wychodząc na boisko oni wszyscy muszą mieć w głowie konieczność zapieprzania tyle ile potrafią. Niezależnie czy to liga PP czy sparing.
|
No to niech sobie w PP wychodzi skład mający w głowie zapieprzanie i zwycięstwo, ale złożony z Olejarek i Sukiennickich.