Arked napisał(a):

|
Żaden z tych zawodników nie jest ogórkiem i wszyscy grali na lepszych ligach niż nasza 1 Liga. I to chyba jest jedno z głównych kryteriów jakimi się kierujemy, czyli sprowadzanie zawodników, którzy grali na wyższym poziomie. Lelieveld też na papierze nie wyglądał imponująco, a mimo to widać u niego wyższy poziom umiejętności niż u typowego 1 Ligowca.
|
Jest to oczywistość dla wszystkich logicznie myślących...
Niestety jest na forum grupka płaczliwych defetystów którym znika kolejny pretekst do narzekania i robiąc z siebie idiotów nie chcą się z tym pogodzić. Teraz nadzieja tylko w tym, że wreszcie stracimy jakieś punkty, bo z tej złości gotowi dokonywać samookaleczeń
