Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24677
Stary 16.08.2025, 00:20
Arked napisał(a):Wyświetl post
Żaden z tych zawodników nie jest ogórkiem i wszyscy grali na lepszych ligach niż nasza 1 Liga. I to chyba jest jedno z głównych kryteriów jakimi się kierujemy, czyli sprowadzanie zawodników, którzy grali na wyższym poziomie. Lelieveld też na papierze nie wyglądał imponująco, a mimo to widać u niego wyższy poziom umiejętności niż u typowego 1 Ligowca.
Jest to oczywistość dla wszystkich logicznie myślących...

Niestety jest na forum grupka płaczliwych defetystów którym znika kolejny pretekst do narzekania i robiąc z siebie idiotów nie chcą się z tym pogodzić. Teraz nadzieja tylko w tym, że wreszcie stracimy jakieś punkty, bo z tej złości gotowi dokonywać samookaleczeń
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując