Zimmerman w 2 lidzie holenderskiej w sezonie 24/25 opuścił jedynie 4 mecze.
Jest prawym napastnikiem więc będzie wchodził za Kuziemkę ew. za Duarte. Czyli jest kupowany "na ławkę".
Co prawda strzelił tylko 5 goli ale to nie znaczy, że w 1 lidze w PL będzie tak samo. Wzrost 1,82 więc się przyda do SFG.
Najważniejszym transferem jest Giger bo nam się boki obrony rozpadły (fizycznie).
Merkury napisał(a):

|
(...)Fantastyczny holenderski skrzydłowych bez liczb ostatnio grający ogony.
|
Może k...a bez przesady?
https://www.transfermarkt.pl/joshua-.../0?saison=2024
38 27'
37 poza kadrą
36 poza kadrą
35 82'
34 82'
33-28 90'