doktor granat napisał(a):

3 jakościowe transfery z zagranicy.. daj Boże. Pożyjemy-zobaczymy co to za jakość.
Skrzydłowy Zimmermann- średnio 1 udany drybling w meczu, to dobrze czy średnio?
|
Jeżeli rzeczywiście tak jest, to poziom Sukienickiego.
A niektórzy tutaj gościa na oczy nie widzieli, a spuszczają się jakiego to grajka sprowadzamy, bo z zagranicy.