Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24665
Stary 15.08.2025, 16:51
B.Karcz napisał(a):
Nazwiska nie są nowe, bowiem w kontekście Wisły przewijają się od kilku tygodni. Teraz jednak sprawa nabiera bardzo realnych kształtów. Chodzi o takich zawodników jak: Ervin Omić, Marko Bozić i Joshua Zimmerman. W czwartek Tomasz Włodarczyk z serwisu meczyki.pl napisał, że Wisła porozumiała się z całą trójką, a problem jest jeszcze tylko z Zimmermanem, bowiem, trzeba dogadać się z jego klubem, holenderskim TOP Oss. Włodarczyk napisał, że w przypadku pierwszej dwójki w grę wchodzą umowy jeden plus jeden, czyli roczne z opcją przedłużenia, a w przypadku Zimmermana dwuletni kontrakt. My dodajmy, że sprawy rzeczywiście są na ostatniej prostej. Jest już też znacznie bliżej porozumienia ws. Zimmermana. Jeśli nic nie wywróci się na ostatniej prostej, co przy transferach oczywiście czasami się zdarza, to cała trójka powinna zameldować się w Krakowie już w poniedziałek!
Tu całość:
https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra.../c2p2-27876623
Statystyki Wisły na wykresach: https://canva.link/yvdnxcdu2c27ql1

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując