|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Online
|
|
B.Karcz napisał(a):
|
Nazwiska nie są nowe, bowiem w kontekście Wisły przewijają się od kilku tygodni. Teraz jednak sprawa nabiera bardzo realnych kształtów. Chodzi o takich zawodników jak: Ervin Omić, Marko Bozić i Joshua Zimmerman. W czwartek Tomasz Włodarczyk z serwisu meczyki.pl napisał, że Wisła porozumiała się z całą trójką, a problem jest jeszcze tylko z Zimmermanem, bowiem, trzeba dogadać się z jego klubem, holenderskim TOP Oss. Włodarczyk napisał, że w przypadku pierwszej dwójki w grę wchodzą umowy jeden plus jeden, czyli roczne z opcją przedłużenia, a w przypadku Zimmermana dwuletni kontrakt. My dodajmy, że sprawy rzeczywiście są na ostatniej prostej. Jest już też znacznie bliżej porozumienia ws. Zimmermana. Jeśli nic nie wywróci się na ostatniej prostej, co przy transferach oczywiście czasami się zdarza, to cała trójka powinna zameldować się w Krakowie już w poniedziałek!
|
Tu całość:
https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra.../c2p2-27876623
|
|