Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24659
Stary 15.08.2025, 13:10
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nie.
Mam nadzieję że odrobiliśmy lekcję z łapania wielu srok za ogon. Nie mamy ławki rezerwowych, każda kontuzja podstawowego piłkarza oznacza wejście kogoś znacznie gorszego.

Nie mam nawet zamiaru na ten temat dyskutować. Puchar Polski powinien być miejscem w którym Sukiennicki, Krzyżanowski, Colley, Łasicki i inni rezerwowi będą mieli okazję się pokazać.

.
Zakładając, że przyjdzie dwóch Austriaków i ten skrzydłowy to nasza rezerwa wygląda następująco.

Letkiewicz.
Giger:Coley:Łasicki:Gjurcic
Zimerman:Igbepeme:Omić:Bozić
Baniuwski:Kawała

Czy takim składem można pograć w PP? Moim zdaniem bez problemu
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując