Drozd napisał(a):

To co w tym sezonie, awans i PP. A za rok puchary .
|
Nie.
Mam nadzieję że odrobiliśmy lekcję z łapania wielu srok za ogon. Nie mamy ławki rezerwowych, każda kontuzja podstawowego piłkarza oznacza wejście kogoś znacznie gorszego.
Nie mam nawet zamiaru na ten temat dyskutować. Puchar Polski powinien być miejscem w którym Sukiennicki, Krzyżanowski, Colley, Łasicki i inni rezerwowi będą mieli okazję się pokazać.
@Markus - zgadzam się co do pozycji bramkarza. Letkiewicz może jeszcze się rizwinąć, ale brak jednego solidnego goalie to poważny problem. Broda to poziom rezerw, zawodnik bez żadnych zalet.