Jaroo1 napisał(a):

Ty na prawdę już jesteś chory z tej nienawiści do Polaków. Serio powinieneś się leczyć a tam są młodzi Polacy gdzie ci idioto napisałem w poście. Porównujesz zjebie specjalnie te śmieszne transfery młodych łebków do 5-30 letnich chłopów z których się połowa aby sprawdziła.
Szota też trafił jak Villar do ekstraklasy i co? I chujów sto. Obaj tak samo ciency. Pajacuj dalej
|
Szykują się trzy kolejne zagraniczne transfery, których będą nam zazdrościć w Ekstraklasie. Zalecam nabycie zapasu melisy hejterku.
Ten Królewski i te jego algorytmy doprowadzą nas do upadku
