Jaroo1 napisał(a):

Słabi Polacy:
Żyro
Sapała
Łasicki
Szota
Lista od momentu spadku z ekstraklasy
Hiszpanie ok - 7, słabi 7. Czyli tylko połowa się jakkolwiek sprawdziła
Polacy ok - 5, słabi 4.
Także masz, poczytaj i przestań .......ić.
|
Twoje kolejne zakłamywanie rzeczywistości i brednie mam czytać?

Nawet zwykłego zestawienia nie umiesz zrobić rzetelnie, bez manipulacji i zgodnego z prawdą. Pokpiłeś robotę. Tak zakłamywać wszystko to trzeba być totalnie zaburzonym.
Gdzie w tej liście "słabych Polaków" np. Biegański, Broda, Talar, Wachowiak, Łasicki, Uryga, który również jako kapitan wiele razy dał plamę, Szywacz, Młyński, Starzyński, Plewka, Gogół, Olejarka, Krzyżanowski? Biedrzycki mimo słabego sezonu nagle ok? Sobczak też się u nas sprawdził, szczególnie gdy przez swoje ego spartolił karnego z Sosnowcem? To już nie jest szrot, szrotem jest tylko Rodado, tak?
A Villar czy Baena byli tak słabi, że ekstraklasowe kluby aż dały im kontrakty
Właśnie po raz kolejny udowodniłeś jakim jesteś pajacem i jak bezwartościowe jest wszystko, co tu wrzucasz.
