Tantal kibicuje "na smutno", ja się wolę pojarać "jesienią".
Do końca roku to i tak nie ma z czego wyciągać wniosków więc spór jest całkowicie akademicki.
W sezonach 23/24, 22/23, 20/21, 19/20, 17/18, 16/17, 15/16, 13/14, 12/13, 11/12 pierwszy zespół nie zdobył 70 punktów (10 na 14 - 71,43%), a my dywagujemy o drugim. Więc każdy ma dane do podparcia własnej tezy
