wolfy napisał(a):

|
Nie jesteśmy nawet liderami jesieni. Trudno nimi zostać po czterech kolejkach.
|
Jesteśmy liderami lipca

Wieczysta nas nie przeskoczy w weekend

a reszta (#3 Polonia-#9 Odra) potrzebuje 2 zwycięstw.
Nasze mecze w sierpniu:
6. w Znicz #18
7. d Śląsk #5
8. w Miedź #17
Wygląda, na szansę na mistrzów lipca+sierpnia