Temat
:
4. kolejka, Wisła Kraków - Pogoń Grodzisk Mazowiecki, 10 sierpnia 2025, 14:30
Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
Od: 03.2007
Offline
#
199
14.08.2025, 15:14
Markusino, nie będę się kopał z koniem i polemizował z gościem, który nigdy w żadnej szatni poza wf-em nie egzystował. Graj sobie dalej w fma i przestań nas męczyć swoimi wynurzeniami dobrze?
s1mone
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do s1mone
Znajdź inne posty napisane przez s1mone