Ervin Omić i
Marko Bozić porozumieli się z Wisłą Kraków. Mają ustalone kontrakty 1+1 - roczne umowy z opcją przedłużenia o rok po stronie klubu.
Tomasz Włodarczyk - meczyki.pl
https://x.com/wlodar85/status/1955988721678868875
Jak przejdą badania to niemiecki będzie drugim językiem w szatni
