Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#224
Stary 14.08.2025, 11:10
adam_09 no zupełnie się nie zgodzę, trener ma mieć wyniki a nie wiedzę czy dobra bajerke. Dobry trener jest tylko wtedy jak ma wyniki. Jak mu brakuje wyczucia w czymś albo dotarcia do zawodników to może niech tak jak Rude zostanie przy analizowaniu i byciu jednym z trenerów w klubie, a nie tym głównym i wtedy może by robił robotę perfekcyjnie.
Póki co Rude sobie nigdzie nie poradził więc trener z niego żaden. W Wiśle niby napisał raport na 80 stron o klubie i co, nie ogarnął taki analityk i fachman, że tu sobie nie poradzi albo co jest w klubie potrzebne aby wyniki były? No i co najważniejsze, uciekł jak szczur po pół roku co też jest oznaką, że to żaden trener bo się po prostu obsral.

Jeśli on by cokolwiek ogarniał na jakimkolwiek poziomie to by w lidze nie zrobil 10 miejsca, nie punktował jak Wuja czy Sobol, tylko lepiej. Nie chcę z Jopa robić Boga trenerki bo jeszcze długa droga przed nim ale póki co ten gości jawi się jako jedyny trener w Wiśle od dawna, który coś ogarnia. Umie wygrywać ładnie mecze, drużyna strzela dużo bramek, w tamtym sezonie gra była brzydka ale z kolei skuteczna itd Póki co to jest ujma dla niego zestawiać do z Rude, bo to jest inna półka i nie ma co wymyślać, że może Rude to jednak poziom Jopa.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując