Wyświetl pojedynczy post
Szewa
Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24640
Stary 14.08.2025, 09:15
Plota o Boziciu rzeczywiście brzmi mało realnie, nie nastawiałbym się na niego.


Nie nastawiałbym się też na napastnika. Pewnie, że fajnie by było jakiegoś sprowadzić i mieć po dwóch piłkarzy na pozycję, ale obiektywnie - to nie jest nasz największy problem teraz. Ewentualnie jakiś typowo "na sztukę", żeby zluzować Rodado, ale z tej perspektywy to i Kawała może grać. Ktoś kto będzie realną alternatywą dla Rodado będzie dla nas zwyczajnie zbyt drogi, żeby siedzieć na ławie (czyli casus Zwolaka)
Odpowiedz cytując