masada napisał(a):

|
Wygląda to ok, ale w tym momencie najbardziej potrzebujemy zmiennika dla Rodado.
|
Jeśli te transfery dojdą do skutku, to najprawdopodobniej nie będzie nowego napastnika. W teorii jest Nikaj, od biedy na 9-tce zagra Fred. Budżet na wynagrodzenia jest pewnie bliski swojego limitu.