Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#185
Stary 14.08.2025, 06:11
Czyli koniec koncow - jesli obecny zaciag wypali

i juz nikt nie bedzie udowadnial, ze Beana oprocz dobrej szybkosci to dobry PP, Ormani to swietny napastnik a Branco obronca a zarazem Lasicki czy Gogol, Starzynski czy Broda daja wartosc dodana i powinni miec pewny plac


to mozemy zakonczyc ten spor niczym Kargula z Pawlakiem ?
Odpowiedz cytując