Czyli koniec koncow - jesli obecny zaciag wypali
i juz nikt nie bedzie udowadnial, ze Beana oprocz dobrej szybkosci to dobry PP, Ormani to swietny napastnik a Branco obronca a zarazem Lasicki czy Gogol, Starzynski czy Broda daja wartosc dodana i powinni miec pewny plac
to mozemy zakonczyc ten spor niczym Kargula z Pawlakiem

?