|
Co do tego Bozicia, w tym Mariborze 100 meczów, kilkanaście asyst, kilkanaście bramek, do tego trochę ograny w eliminacjach pucharów, jak na poziom 1 ligi polskiej pewnie nie ma dramatu.
Jeszcze będzie pite za te wszystkie lata czekania. Jeszcze będzie pięknie.
|