|
Koźmiński jednego dnia w Studio Reymonta mówi, że teraz w Wiśle będzie spokojniej z transferami i o niczym nowym nie wie, a dzisiaj dorzuca kolejne nazwisko.
Marko Bozic, lewoskrzydłowy, 27 lat, Austria/Słowenia, ostatnie lata grał w Mariborze, ale w tym roku kalendarzowym już bez występów ("Klub Kokosa" za brak przedłużenia umowy). Latem przymierzany do Motoru, ale pdpisał kontrakt w 2. lidze tureckiej, rozegrał 20 minut i ponoć... chętnie zmieniłby pracodawcę. Wygląda to mało realistycznie...
Dodatkowo grzanie tematu Zimmermana i Ormicia.
|