Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#179
Stary 13.08.2025, 20:31
Rozjazd jest tam że udawanie, że Baena czy inny Villar są super jest żenujące. Każdy widział jakie liczby mieli i jakie wyniki z nimi Wisła miała.. rozjazd jest tam, że twierdzenie na palę że każdy z zagranicy, szczególnie Hiszpan jest lepszy, jest bez sensu, bo nawet biorąc stamtąd trzeba zrobić dobre rozeznanie czy dany gracz ma umiejętności i czy przyda się do Wisły. I rozjazd jest tam, że nie da się zrobić Wisły stricte np hiszpańskiej bo to i tak nie wypali.

Była jeszcze kwestia zarobków gdzie też Markus wciskał kity jak to ci Hiszpanie grają za grosze. Generalnie jakoś dziwnie się dzieje że ciągle zawężamy kadrę, schodzimy z tych starych kontraktów ekstraklasowych Sapaly i innych, a budżet płacowy zamiast malec to rośnie. Także to jest kolejna bajka Markusa, że na zachodzie można znaleźć graczy wiele lepszych i tanich.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując