Savik napisał(a):

|
W sezonie 2022/23 po 4 kolejkach mieliśmy 10 pkt, po 5 - 13pkt. jak się skończyło pamiętamy. Więc na razie cieszmy się z serii ale też nie przesadzajmy z hura optymizmem...Zostało jeszcze zbyt dużo punktów do podniesienia z murawy.
|
Najbardziej obecnie cieszą zdobyte punkty, ale i fakt że wyrwalismy je niezlym druzynom.
ŁKS, Tychy - zakreca sie w top6
Pogon - być moze gorna polowa tabeli
Jedynie Stal wyglada na zespol środka/dolu tabeli
Jak punktowalismy niezle za Brzeczka to poza Arka w kryzysie to tak byly wygrane z Resovia, Odra czy Skra.