|
Docelowo z Polaków niech zostaną w składzie tylko Kutwa i Kuziemka. I z koniecznosci bramkarz. I będzie git. Gdyby Polacy byli lepsi, nie sprowadzani byliby obcokrajowcy a nasi. Proste. Tylko jaruś001 i simoniczek pier...3 po 3. A fakty są inne. Konrtaktujemy obcokrajowców.
Ostatnio edytowane przez leszekpw : 13.08.2025 o godz. 17:04.
|