Wyświetl pojedynczy post
masada
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30127
Stary 13.08.2025, 15:48
Kuziemka i Baniowski mają opcje przedłużenia o rok obaj, przynajmniej takie było oficjalne info.
Kontrakty realnie kończą się Mikulcowi i tu bym się poważnie zastanawiał nad tym, żeby siąść i przedłużyć, zwłaszcza, że ze względu na dużą niepewność czy wróci do dyspozycji pewnie nie będzie trzeba za to wiele zapłacić, no i Krzyżanowskiego, bo tu chyba na jakiś potencjał na sprzedaż wciąż można liczyć. Reszta nie ma już aż takiego znaczenia, zwłaszcza w przypadku ewentualnego awansu: Carbo, Igbekeme, Colley pewnie do przedłużenia o rok.
Odpowiedz cytując