pepe72 napisał(a):

To prawda ale mistrzowie jesieni zazwyczaj awansują, a mistrzowie wiosny mają często pod górkę (np. my).
Więc należy wygrać jesień i 4 zwycięstwa są fajną zaliczką. Jeszcze potrzeba 15 w tym roku kalendarzowym.
|
Nie jesteśmy nawet liderami jesieni. Trudno nimi zostać po czterech kolejkach.