Markus napisał(a):

|
Natomiast wśród sprowadzonych piłkarzy z zagranicy było wiele realnych wzmocnień: Rodado, Carbo, Moltenis, Poletanovic, Julies, Villar, Mula, James.
|
Markus, ale co z tych realnych wzmocnień wyszło do tej pory ? Brak awansu przez 3 lata. Takie to wzmocnienia są i były. A w międzyczasie mieliśmy też Tachiego, Mehremica, Junce, Basche, Hugiego, Cisse, Benito, Ondraska, Ratona, Satrustegiego, Bregu, Omraniego, Kissa i pewnie jeszcze paru innych ananasów, których kontrakty były na bank nie na poziomie Olejarki czy Gogoła.