Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30126
Stary 13.08.2025, 14:24
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ustalmy jedną rzecz - jeśli Kuziemka będzie nadal tak punktował to możliwe że w przerwie zimowej, a na pewno na koniec sezonu go w Wiśle nie będzie. Takie są realia sportowo-finansowe. On ma 19 lat więc jakaś oferta z miejsca gdzie psy dupami nie szczekają przyjdzie, a Wisła ma gigantyczne długi więc ją przyjmie.

Zresztą - im szybciej wyjedzie tym mniejsza szansa że mu jakiś drewniak nogi połamie. Przypomnijcie sobie co zrobili z Jarochem czy Mikulcem swoimi "interwencjami", albo co to bydle z Łęcznej zrobiło Dudzie. I wszystko bez kartki.
To tyle odnośnie rozwijania się u nas.
Jeśli Kuziemka będzie tak punktował to będziemy w e-klapie, a z e-klapy to on odejdzie na dużo wyższym kontrakcie niż z 1 ligi.
Poza tym ma kontrakt do czerwca 2026 więc będą musieli usiąść z nim do negocjacji za kilka tygodni.
Statystyki Wisły na wykresach: https://canva.link/yvdnxcdu2c27ql1

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując