Statystycznie z jakim przedziałem ufności?
Z moim 95% jeszcze 20 zwycięstw potrzebne. Na co mamy 30 meczów. Potrzebna średnia: 2,0, czyli tyle ile gramy za Jopa, w zeszłym sezonie nawet mieliśmy za jego kadencji nieco wyższą (2,07). Możemy grać nieco w kratkę: Z-R-Z-Z-P. Na pięć męczy trzy wygrane, remis i porażka. 6 takich serii po 5 meczy i jesteśmy w e-klapie.