wolfy napisał(a):

|
Ludzie, to początek sezonu. Liczy się kto na szczycie będzie po ostatniej kolejce.
|
To prawda ale mistrzowie jesieni zazwyczaj awansują, a mistrzowie wiosny mają często pod górkę (np. my).
Więc należy wygrać jesień i 4 zwycięstwa są fajną zaliczką. Jeszcze potrzeba 15 w tym roku kalendarzowym.