Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30125
Stary 13.08.2025, 13:02
Ustalmy jedną rzecz - jeśli Kuziemka będzie nadal tak punktował to możliwe że w przerwie zimowej, a na pewno na koniec sezonu go w Wiśle nie będzie. Takie są realia sportowo-finansowe. On ma 19 lat więc jakaś oferta z miejsca gdzie psy dupami nie szczekają przyjdzie, a Wisła ma gigantyczne długi więc ją przyjmie.

Zresztą - im szybciej wyjedzie tym mniejsza szansa że mu jakiś drewniak nogi połamie. Przypomnijcie sobie co zrobili z Jarochem czy Mikulcem swoimi "interwencjami", albo co to bydle z Łęcznej zrobiło Dudzie. I wszystko bez kartki.
To tyle odnośnie rozwijania się u nas.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 13.08.2025 o godz. 13:07.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując