Mysle, ze w Siedlcach (w listopadzie tam gramy) moze byc taki mecz w sam raz na strate punktow w "naszym" stylu. Pewnie pogoda bedzie ujowa, grzaskie boisko czyli pelen zestaw.
Graja bardzo wasko i glebokow obronie, ustawiaja sie w 8-9 w polu karnym blokujac swiatlo bramki i nie daja mozliwosci zeby ich rozklepac. Do tego robia szybkie wypady niewielka liczba zawodnikow rozpoczanajac akcje dlugim podaniem do sprintujacego za obrone skrzydlowego.
Polecam zobaczyc jak w poprzedniej kolejce ograli Ruch, ktory perfekcyjnie odegral role Wisly z poprzednich sezonow. Stracil bramke po stalym fragmencie oraz po centrostrzale spod linii bocznej. Sam atakowac probowal glownie wrzutkami a jak juz mial jakies sytuacje to koncertowo marnowal.
https://www.youtube.com/watch?v=f40iZRZA520