Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5087
Stary 13.08.2025, 12:40
Mysle, ze w Siedlcach (w listopadzie tam gramy) moze byc taki mecz w sam raz na strate punktow w "naszym" stylu. Pewnie pogoda bedzie ujowa, grzaskie boisko czyli pelen zestaw.

Graja bardzo wasko i glebokow obronie, ustawiaja sie w 8-9 w polu karnym blokujac swiatlo bramki i nie daja mozliwosci zeby ich rozklepac. Do tego robia szybkie wypady niewielka liczba zawodnikow rozpoczanajac akcje dlugim podaniem do sprintujacego za obrone skrzydlowego.

Polecam zobaczyc jak w poprzedniej kolejce ograli Ruch, ktory perfekcyjnie odegral role Wisly z poprzednich sezonow. Stracil bramke po stalym fragmencie oraz po centrostrzale spod linii bocznej. Sam atakowac probowal glownie wrzutkami a jak juz mial jakies sytuacje to koncertowo marnowal.

https://www.youtube.com/watch?v=f40iZRZA520
Ostatnio edytowane przez As : 13.08.2025 o godz. 12:44.
Odpowiedz cytując