Patryko napisał(a):

Pamiętaj, że jeszcze w tym sezonie nie graliśmy klasyków z naszego repertuaru, czyli np. czerwona kartka na początku meczu. Dodaj do tego gola z niczego w wykonaniu Majewskiego.
Nasza pierwsza jedenastka jest najprawdopodobniej najsilniejsza w lidze (na ten moment). Mam nadzieję, że Angel utrzyma w ryzach szatnię i nie pozwoli im na olewkę.
|
Ale to już przypadki losowe. Znicz jest bardzo słaby, między innymi w obronie niskiej. Zostawiają dużo miejsca w swoim polu karnym co jest dla nas paliwem. Są jednak w lidze drużyny dobre w zabijaniu spotkań i to one najpewniej odbiorą nam jakieś punkty. I niekoniecznie muszą to być zespoły z Top 6.