As napisał(a):

Oczywiscie wszyscy patrza na porownanie Kuba vs Kuziemka przez pryzmat calej kariery Blaszczykowskiego ale jesli skupic sie na jego poczatkowym okresie w Wisle to nie da sie uciec od podobienstw.
|
oczywista oczywistość, ale nie dla wszystkich forumowiczów, dziękuje za tego posta