azor napisał(a):

Jestem szczerze ciekaw jakiego tutaj fikołka użyje
|
Przecież Markus to zwykły ojkofob jakich teraz sporo. Nie ma się co dziwić... jemu odcina "prąd" jak ma pisać o polskich piłkarzach cokolwiek pozytywnego. O normalnej ocenie to można zapomnieć. Chłop by zjadł własne "gówno" byle było na jego.