Chłopaki, może ustalcie jakieś wartości matematyczne. Tj. co to jest "duży odsetek".
W finale pucharu zagrali:
Cziczkan (BY)
Jaroch (PL) zmieniony przez Satrústegui (ES)
Uryga (PL)
Colley (SE/GM)
Szot (PL)
Baena (ES) <-> Villar (ES)
Duda (PL) <-> Gogół (PL)
Carbo (ES)
Rodado (ES)
Alfaro (ES) <-> Roman (ES)
Sobczak (PL) <-> Żyro (PL)
5 na 11 PL w 1 składzie i
4 na 11 PL kończący.
W tej kolejce zagrali:
Broda (PL)
Lelieveld (NL)
Biedrzycki (PL)
Kutwa (PL)
Krzyżanowski (PL) <-> Staszak (PL)
Kuziemka (PL) <-> Sukiennicki (PL)
Carbo (ES) <-> Grujcić (AT)
Duda (PL) <-> Ikbekeme (NG)
Ertlthaler (AT)
Duarte (PT)
Rodado (ES)
Czyli pierwsza "11"
6 na 11 PL, koniec meczu
5 na 11 PL.
Wychodzi, że się kłócicie o jednego zawodnika

A właśnie kupiliśmy Szwajcara, który powinien wygryźć Krzyżanowskiego z obrony.
No, chyba, że ktoś uważa, że Austro-Węgry się nie liczą do zagranicy

zaś Holland i Poland i tak wszyscy mylą ze sobą.
