Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5080
Stary 13.08.2025, 11:18
Oby tylko po takim starcie nie zaczęło się tracenie punktów z dołem tabeli, jak to mieliśmy w zwyczaju w poprzednich sezonach.

Spotkanie ze Zniczem jest wprost wymarzonym, żeby zamiast bilansu 5-0-0 mieć 4-0-1. Poobijany rywal, 0 punktów, ile razy już w takich meczach na przełamanie przeciwnika Wisła zostawała z niczym.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując