Mialem okazje zamienic pare zdan z Kuziemka. To jest tak bardzo "uziemiony" chlopak, ze az zaskoczony bylem. Ma swiadomosc swoich slabych stron, wie nad czym musi pracowac, wie, ze pare dobrych wystepow nic nie znaczy. No szok, patrzac na inne gwiazdki. Tutaj musieli rodzice wykonac fantastyczna prace w wychowaniu tego chlopaka i trzeba im tego pogratulowac.
Mysle, ze Kuziemka wyjedzie za granice (nie mam watpliwosci, ze to sie stanie kiedys) kiedy bedzie czul, ze umiejetnosciami jest gotowy na rywalizacje z lepszymi. A do tego daleka droga, bo u nas jest troche traktowany hmmm z forami. Gdyby sciagnieto klasycznego prawego skrzydlowego, doswiadczonego, z liczbami, to by nie dostal szansy. Ma tego swiadomosc i chce wykorzystac swoj czas i to jest po prostu piekne
