Jaroo1 napisał(a):

|
Leszku, odpuszczam ci w tym wątku bo już za dużo spamu tu jest ale nadal będę cię gnoil za pisanie Jop won i Królewski wypierdalaj. Mówiłeś, że z Królewskim nic się nie uda nigdy i za to pies cię jebał.
|
Oj chyba się przestraszyłeś ręki sprawiedliwości. Zobaczymy jak się sprawa rozwinie. Tak czy inaczej w twoim pysku- osoby, która najbardziej hejtuje prezesa na tym forum, słowa te wywołują śmiech do rozpuku, wielu tutejszych forumowiczów.