Patryko napisał(a):

Czyli co robi trener w U18? Rozsyła powołania, chłopaki przyjeżdżają na zgrupowanie, po czym trener rzuca im piłkę jak na WFie? Nie ma chociażby treningów, odpraw taktycznych, wpajania jakiegoś systemu, którym będzie grać reprezentacja?
Tu chodzi o to, że trenerzy skompromitowani na poziomie Ekstraklasy i I ligi, mają teraz selekcjonować i kształtować chłopaków, którzy kiedyś będą stanowić o sile reprezentacji.
|
Tak, trener rozsyła im powołania, robi z nimi jakieś krótkie zgrupowanie, szybki w....... i rozjeżdżają się do klubów.
_________
Mateusz Młyński z asystą przeciw Zniczowi, Polonia wygrała 1:4.