|
Akurat tutaj historii, że były to drużyny z Ekstraklasy nie będą zakłamywać ale po zwycięstwie z Widzewem w 1/8 to myślę, że nawet max. przeciętnie rozwinięty trener jak Sobolewski zrobiłby podobny wynik bo wtedy zawodników nikt nie musiał specjalnie ustawiać ani motywować. Grali o swoje marzenia i poszło.
|