|
Mnie tutaj bardziej chodzi o pewną zasadę: Sobolenka jest na takim etapie kariery trenerskiej, że powinien spróbować popracować w jakiejś 2 lidze a nie obejmować kadrę młodzieżową.
Skompromitowany w Wiśle, skompromitowany w Odrze. Efekt - trener U18.
Podobnie Brzęczek - 1/14 w Wiśle, kompromitujący spadek, nieudana przygoda w 1 lidze, jakieś 3 lata przerwy, praktycznie emeryturka i wracamy. U21.
Dajcie spokój.
Nie wiem czy i jakie są systemy szkoleniowe w młodzieżówkach ale jestem przekonany, że zwykła przyzwoitość nakazuje zatrudnić kogoś na fali wznoszącej a nie kompletnych przegrywów.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|