Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16710
Stary 12.08.2025, 08:00
Mnie tutaj bardziej chodzi o pewną zasadę: Sobolenka jest na takim etapie kariery trenerskiej, że powinien spróbować popracować w jakiejś 2 lidze a nie obejmować kadrę młodzieżową.
Skompromitowany w Wiśle, skompromitowany w Odrze. Efekt - trener U18.

Podobnie Brzęczek - 1/14 w Wiśle, kompromitujący spadek, nieudana przygoda w 1 lidze, jakieś 3 lata przerwy, praktycznie emeryturka i wracamy. U21.

Dajcie spokój.

Nie wiem czy i jakie są systemy szkoleniowe w młodzieżówkach ale jestem przekonany, że zwykła przyzwoitość nakazuje zatrudnić kogoś na fali wznoszącej a nie kompletnych przegrywów.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując