Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16709
Stary 12.08.2025, 07:48
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Po pierwsze - nawet idiota powinien wiedzieć że piłkarzy nie szkoli się w młodzieżowych reprezentacjach.
Czyli co robi trener w U18? Rozsyła powołania, chłopaki przyjeżdżają na zgrupowanie, po czym trener rzuca im piłkę jak na WFie? Nie ma chociażby treningów, odpraw taktycznych, wpajania jakiegoś systemu, którym będzie grać reprezentacja?

Tu chodzi o to, że trenerzy skompromitowani na poziomie Ekstraklasy i I ligi, mają teraz selekcjonować i kształtować chłopaków, którzy kiedyś będą stanowić o sile reprezentacji.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 12.08.2025 o godz. 07:59.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując