wolfy napisał(a):

|
Po pierwsze - nawet idiota powinien wiedzieć że piłkarzy nie szkoli się w młodzieżowych reprezentacjach.
|
Czyli co robi trener w U18? Rozsyła powołania, chłopaki przyjeżdżają na zgrupowanie, po czym trener rzuca im piłkę jak na WFie? Nie ma chociażby treningów, odpraw taktycznych, wpajania jakiegoś systemu, którym będzie grać reprezentacja?
Tu chodzi o to, że trenerzy skompromitowani na poziomie Ekstraklasy i I ligi, mają teraz selekcjonować i kształtować chłopaków, którzy kiedyś będą stanowić o sile reprezentacji.