Ponoć mamy już reprezentację, która gra techniczną piłkę, w ub. roku na me osiągnęli chyba ćwierćfinał u17 i zostali okrzyknięci nadzieją na przyszłość no to teraz Sobol ich przejmie

Oglądałem wtedy tylko jeden mecz w którym przegrali 5-3 z Niemcami i odpadli bo mieli siły najwyżej na 60 minut.
A koledzy którzy wysyłają synów lat 10 czy 12 na treningi w Krakowie mówią mi, że oni trenują technikę i nie będą w przyszłości odstawać.
Tak czy owak uważam, że dawanie do młodszych reprezentacji trenerów 50+, którzy kompletnie niczego nie osiągnęli (szczególnie Sobol), nigdy nigdzie się nie pokazali jako wprowadzający i rozwijający młodych w klubach tj. skandal. Ale jednocześnie kompletnie nie dziwi biorąc pod uwagę całą kadencję kuleszy i reszty bandy.