Temat
:
4. kolejka, Wisła Kraków - Pogoń Grodzisk Mazowiecki, 10 sierpnia 2025, 14:30
Wyświetl pojedynczy post
leszekpw
Senior Member
Od: 05.2007
Offline
#
127
11.08.2025, 18:53
Markus, ostatnim akapitem trafiles w sedno. Hiszpanie czy inni obcokrajowcy są lepsi. Jakoś tylko oni rozważani są jako ewentualne wzmocnienia. Przypadek? Jeden Kuziemka wiosny nie czyni.
Ostatnio edytowane przez leszekpw : 11.08.2025 o godz. 18:59.
leszekpw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do leszekpw
Znajdź inne posty napisane przez leszekpw