Jaroo1 napisał(a):

|
Póki co wychodzi na to, że tworzyliśmy multum sytuacji ale bez sensu, bo mieliśmy hiszpańskich jeźdźców bez głowy, którzy czarowali idiotów pokroju drozd czy markus, tym, że potrafią dryblować, biegać i wrzucać piłkę do nikogo
|

Można byłoby pęknąć ze śmiechu czytając jak hejterek zalicza takich zawodników jak Rodado, Carlitos, Imaz, Mula, Carbo do grupy "hiszpańskich jeźdźców bez głowy", których cenić mogą jedynie idioci - gdyby nie było to przerażająco żałosne.
Niektórzy z tych niby "jeźdźców bez głowy" zostawali najlepszymi i najskuteczniejszymi piłkarzami ligi. Zdobyli też Puchar Polski, pokazując, że ich gra, dryblowanie i bieganie potrafiły być niezwykle skuteczne. Jeden dalej jest jej największą gwiazdą. To nie oni kompromitowali się najbardziej w tej drużynie.
Hejterkowi już nie wystarcza nazywanie Rodado "zwykłym szrotem", tylko jak widać postanowił wejść na jeszcze wyższy poziom w obrażaniu go, tym razem poprzez robienie z niego "jeźdźca bez głowy", który może czarować jedynie idiotów.
Ciekawe kiedy zacznie atakować oraz wyzywać od szrotu na przykład i Juliusa, Lelievelda czy Duarte, bo przecież też w swoich krajach nie byli żadnymi gwiazdami, tylko uchodzili co najwyżej za piłkarzy bardzo przeciętnych.
To nawet fascynujące obserwować jak hejterka nosi w sytuacji, w której nie wypada mu przynajmniej na razie hejtować Królewskiego. Ewidentnie nie może sobie z tym poradzić i próbuje jakoś odreagować. Już jest chyba przez to na krawędzi seppuku.

