|
Oczywiscie, ale wtedy nasza obrona musi byc monolitem i nie dopuszczac przeciwnika do sytuacji (szczegolnie jak przeciwnik akurat w meczu z nami bedzie skuteczny), a co do tego mam watpliwosci patrzac chocby na wczorajszy mecz ktory byl naszym typowym meczem od wielu lat - chybil/trafil, akurat wyszlo na nasze.
|