wiesniak842 napisał(a):

No wlasnie. Poki co mamy mega, ale to mega skutecznosc. W 4 meczach oddalismy 21 celnych strzalow z czego wpadlo 16 bramek. Kwestia czasu kiedy przestanie wszystko wpadac i pytanie - co wtedy?
|
To proste. Będziemy stwarzać wtedy więcej sytuacji do skutku
